Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


DVOJGENERAČNÝ 8 IZBOVÝ RODINNÝ DOM ŠTVRTOK NA OSTROVE - PREDANÉ

 dve samostatné bytové jednotky

 17 árový pozemok

 podpivničený

 skleník

 možnosť ďalšej výstavby

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj priestranný 8-izbový dvojgeneračný rodinný dom v obci Štvrtok na Ostrove vzdialenej len 15 min autom od Bratislavy. 

Celková úžitková plocha domu je 300 m² (suterén 96 m², zvýšené prízemie 102 m², poschodie 102 m²) s pozemkom o výmere 1758 m² s dvojgarážou a ďalšími 5 miestnosťami v suteréne.

Dispozične je rodinný dom rozdelený na dve samostatné bytové jednotky s dverami so vstupmi zo schodišťa na zvýšenom prízemí a rovnako na poschodí. Každý z  nich má 4 nepriechodné izby s kuchyňou, kúpeľňou a toaletou, vhodný napr. pre dve rodiny, alebo na bývanie + kancelárske priestory a v suteréne ideálny priestor pre skladovanie tovaru napr. v prípade podnikania.

Fasáda bola zateplená 8 cm polystyrénom. Strecha rekonštruovaná s fóliovým systémom od švajčiarskej firmy SIKA. Dom je chránený bleskozvodom. Okná sú plastové. 

Kúrenie je plynové, so 4 ročným plynovým kotlom, rozvod radiátormi. Teplá voda v niekoľkých zásobníkoch spojených so zásobníkom plynového kotla. Odpad je napojený na verejnú kanalizáciu. K dispozícii sú dve studne - jedna v suteréne domu a druhá v skleníku. Voda v dome je riešená studňou a novou domácou vodárňou, studňa s čerpadlom na polievanie záhrady je v skleníku. Elektrina je momentálne rozdelená a sú osadené dva merače elektriny extra pre poschodie, extra pre zvýšené prízemie z dôvodu, že tam bývali dve rodiny, je to však možné zmeniť na 1 merač elektriny.

K domu patrí aj skleník, za ním záhradný altánok so zámkovou dlažbou, malá pivnička na zeleninu na dvore a domček pre domáce zvieratá, náradie a podobne. 

Za domom je vybudovaná veľká plocha zo zámkovej dlažby pre ďalšie dve autá a na prístupovej ceste do záhrady sa zmestí ďalších niekoľko áut a taktiež je položená zámková dlažba v tvare kruhu pre posedenie. Z ulice sú dve samostatné brány, jednu do dvojgaráže a druhú do dvora

Médiá:  satelitná televízia Freesat na 3 televízne prijímače a internet je zavedený od Slovak Telecomu - Magio XL.

V prípade záujmu na veľkom pozemku je možná výstavba ďalších rodinných domov. 

Zariadenie domu je možné ponechať. 

Cena domu: 235.000,- EUR.

Ing. Alexander Chovan

tel: +421948704488 

e-mail: achovan@alvereal.sk


moja_hlava

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF