Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT S GARÁŽOU V POD. BISKUPICIACH - PREDANÉ

  parkovacie státie

 veľká garáž

  balkón so sedením

 zariadený

 tichý dvor

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt na Staromlynskej ulici v lokalite Bratislava - Podunajské Biskupice na 3. poschodí/3, o výmere 53,23m2 (byt 49,01 + 4,22 m2 balkón), s obrovskou garážou (23,81 m2)priamo v bytovom dome. Bytový dom má vlastný uzatvorený dvor v prostredí zástavby rodinných domov ako na vidieku.

Dispozícia: chodba, samostatná spálňa, obývačka spojená s kuchyňou, kúpeľňa, samostatné WC, balkón, garáž, vonkajšie parkovacie státie. 

Byt sa predáva vo výbornom stave, so zariadením, s okamžitou možnosťou bývania. 

Severovýchodná orientácia príjemne ochladí byt počas letných horúčav a na balkóne sa vynikajúco popíja ranná kávička pri východe slnka.

Bytový dom je vo výbornom stave, s vlastnou kotolňou, s kamerovým systémom, s otváraním cez domáci telefón a bránou na diaľkové otváranie. Dom má 21 bytov, 7 bytov na každom poschodí. Na prízemí sú nebytové priestory ako kaderníctvo, masáže, kozmetika, manikúra, pedikúra, elektro, darčekový obchod. 

Vo dvore je detské ihrisko. V blízkosti  sa nachádza materská škôlka, reštaurácie, domov dôchodcov, fitness centrum, miestny úrad, potraviny, kaviareň, cukráreň, drogéria, zelovoc, zdravotné stredisko, nemocnica, kostol, pošta, bankomaty, mäsiarstvo a všetko čo človek potrebuje ku každodennému životu.

MHD doprava spojmi č. 67 (priamo pri dome) a č. 70 (na Trojičnom námestí) Vás dovezie až do centra. 

Cena bytu je 148.000,- vrátane zariadenia. Cena garáže je 15.000,- EUR. Cena vonkajšieho parkovacieho státia je 6.000,- EUR. Uprednostnení budú klienti, ktorí kúpia byt, garáž a parkovacie státie spolu.

Radi Vás uvidíme na obhliadke, ale predtým si nezabudnite pozrieť aj našu 3D prehliadku na:

https://my.matterport.com/show/?m=bynd9c3j89d 

3D scan

Kontakt

Ing. Alexander Chovan

tel: +421948704488 

e-mail: achovan@alvereal.sk


moja_hlava

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF