Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NOVOSTAVBA RD V LEHNICIACH

Popis nehnuteľnosti

Posledný RD s veľkým pozekom na predaj v obci Lehnice - Sása v novovybudovanej lokalite. 

Realitná kancelária ALVE real ponúka na predaj 4i rodinný dom v obci Lehnice. Dom je vo vyhotovení holodom., V obývacej izbe je  predpríprava na krb. Zastavaná plocha domu je 138,71m2. Úžitková plocha domu je 110,86 m2 na pozemku s výmerou 640m2. Dom má sedlovú strechu zateplenú 40 cm izoláciou s úložným priestorom cca 15 m2. Postavený je z tehly značky Heluz a zateplený 16cm opláštením. Plastové okná trojsklo kvalitne osadené. Disponuje podlahovým kúrením, ktoré je napojené na tepelné čerpadlo. Podlaha je izolovaná polystyrénom EPS 150 - 10 cm hrúbka. Je spravená predprírava na klimatizáciu, alarm a kamerový systém. Dom je napojený na obecnú vodu, vlastná žumpa, predpríprava na kanalizáciu (v štádiu kolaudácie).

BENEFITY
•dobrá dostupnosť do BA po novej dialnici (30 min)
•občianska vybavenosť
•Lehnický zámocký park
•Reštaurácie - rybárska csárda, pizzeria, kolkáreň
•Výborná rekreačná oblasť - X-BIONC, napojenie na cyklotrasu Vojka - Gabčíkovo, ZOO Malkia, Slovakia ring, golfové ihrisko v Báči alebo Thermal park v Dunajskej Strede.


DISPOZÍCIA
Do domu vstúpite cez predsieň, v ktorej je hosťovské WC, technická miestnosť,  obývačka s kuchyňou a špajzou, kúpeľňa so sprchovým kútom, vaňou a wc, 2 izby a spálňa. Pri spálni je šatník. Z obývačky sa dostaneme na terasu a záhradu. Parkovanie je na pozemku.

LOKALITA
Dobrá dostupnosť do BA po novej dialnici (30 min). Výborná rekreačná oblasť - X-BIONC, napojenie na cyklotrasu Vojka - Gabčíkovo, ZOO Malkia, Slovakia ring, golfové ihrisko v Báči alebo Thermal park v Dunajskej Strede.

CENA
Cena holodom 240 000€.

3D scan

Kontakt

Ing. Alexander Chovan

tel: +421948704488 

e-mail: achovan@alvereal.sk


moja_hlava

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF