Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


HOSTINEC PRI MOSTE V OBCI ČERNÍK

 výborné umiestnenie v rámci obce

 veľký 10 á pozemok

 čiastočne podpivničený objekt

 dohoda možná

 

Popis nehnuteľnosti

Objavte príležitosť v srdci Černíka: Hostinec pri moste

Uvažujete nad investíciou do nehnuteľnosti s bohatým potenciálom a vynikajúcou polohou? Predstavujeme vám Hostinec pri moste, objekt situovaný priamo v centre obce Černík, len kúsok od miestnych potravín a historického kostola. Tento objekt ponúka jedinečnú príležitosť pre tých, ktorí hľadajú priestor pre podnikanie alebo dokonca možnosť vytvorenia domova snov na výnimočnom mieste.

Podrobnosti nehnuteľnosti:

Dispozičné riešenie:

Objekt víta svojich návštevníkov vstupnou miestnosťou výčapu, ktorá tvorí centrum diania. Nasleduje ďalšia miestnosť, pôvodne určená ako herňa, poskytujúca priestor pre relax a zábavu. Vzadu sa nachádzajú skladové priestory, ideálne na uskladnenie zásob alebo vybavenia. Za výčapom je umiestnená miestnosť s vlastnými skladovými priestormi, pôvodne slúžiaca ako obchod alebo predajňa zmrzliny, čo otvára dvere pre rôzne podnikateľské príležitosti.

Neobmedzené možnosti:

Okrem súčasného využitia ako hostinec ponúka táto nehnuteľnosť aj možnosť zbúrať existujúcu stavbu a postaviť rodinný dom podľa vlastných predstáv. Predstavte si vytvorenie vášho vysnívaného domova na tomto krásnom a veľkom pozemku, kde môžete využiť všetky výhody centrálnej polohy v obci a zároveň si užívať pokoj a súkromie.

Prečo investovať do Hostinca pri moste?

Táto nehnuteľnosť je ideálna pre investorov hľadajúcich priestor s flexibilným využitím, či už v oblasti gastronómie, obchodu alebo ako miesto pre nový rodinný dom. S jej vynikajúcou polohou a rozsiahlym pozemkom ponúka neobmedzené možnosti pre realizáciu vašich snov.

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť v obci Černík. Kontaktujte nás ešte dnes a dohodnite si obhliadku, aby ste na vlastné oči videli potenciál, ktorý Hostinec pri moste ponúka.

Cena

99.000,- EUR


Pre viac informácií ma prosím kontaktujte:

Realitný maklér: Ing. Alexander Chovan

Tel: + 421 948 704 488

Realitná kancelária ALVE real, s.r.o. je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

3D scan

Kontakt

Ing. Alexander Chovan

tel: +421948704488 

e-mail: achovan@alvereal.sk


moja_hlava

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF