Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


4 IZBOVÝ S GARÁŽOU NA HRADSKEJ ULICI - PREDANÉ

  vlastná garáž

 20 m2 podkrovia

 terasa a loggia

 súkromný dvor

 slnečný

 komora

 

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj veľký slnečný 4-izbový byt na Hradskej ulici v Bratislave - m. č. Vrakuni v 10 ročnej novostavbe situovanej v súkromnom uzatvorenom dvore (4 dvojpodlažné bytové domy). Vládne tu priateľská atmosféra, sused pozná suseda a citite sa bezpečne. 

Celková plocha bytu je 116,95 m2 (z toho 14,78m2 terasa a 2,9 m2 balkón). Nachádza sa na 1/1p. Orientácia na 3 svetové strany JV - JZ - SZ. Vo vchode sú len 3 byty. 

Dispozícia bytu: chodba, 3 samostatné spálne, obývačka spojená s veľkou kuchyňou, šatník, kúpeľňa, WC, technická miestnosť, komora na chodbe, terasa, balkón, k dispozícii 20 m2 plochy na podkroví. 

Občianska vybavenosť a okolie: MHD zastávka priamo pred domom;  základná škola a škôlka 15 min na pešo; pizzéria; Pohostinstvo pod Lipami; Ryba; Kebab; Veterinárna ambulancia; nabíjacia stanica pre automobily; 500 m vzdialený Vrakunský lesík s detskými ihriskami, pumptrackovou dráhou, ohniskami na opekanie; cyklochodník popri Malom dunaji (aj na inline korčule); katolícky kostol Mena Panny Márie; 5 km vzdialené štrkovisko Zelená voda s možnosťou kúpania, rybolovu a s výborným bufetom; 

Prednosti: garáž s elektrickou bránou pod bytom s vodou a elektrinou, vlastné kúrenie a ohrev TÚV, kúpou voľný, skladovací priestor v podkroví + komora na chodbe, terasa na príjemné posedenie s markízou a horizontálnymi roletami, obrovská kuchyňa s jedálenským stolom a množstvom úložného priestoru, samostatné WC, kúpeľňa so sprchovým kútom aj vaňou, spálňa s murovaným šatníkom a klimatizácia.

Cena bytu 265.000,- + 15.000,- garáž 

 

 

Videoprehliadka

3D scan

Kontakt

Ing. Alexander Chovan

tel: +421948704488 

e-mail: achovan@alvereal.sk


moja_hlava

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF