Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


4 IZBOVÝ MEZONET SO ZÁHRADOU V MILOSLAVOVE - PREDANÉ

 priestranný

 so zariadením

 klimatizácia

 krásne upravená záhrada

 altánok

 samostatné kúrenie

 2x parking

 

 

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj krásny 4 izbový mezonet  so záhradou v rodinnom dvojdome na Platanovej ulici v obci Miloslavov (9 km od Bratislavy). Tehlová novostavba bola kolaudovaná v roku 2018.

Obytná plocha bytu je 94,82 m2. Záhrada vrátane terasy má 186 m2.

Dispozícia:

- prízemie bytu tvorí predsieň, samostatné WC s umývadlom, obývacia izba, kuchyňa, jedálenský kút, z obývacej izby je východ na terasu a do záhrady, altánok a domček na náradie na pozemku.

- na poschodí  sú dve spálne, detská izba, kúpeľňa s WC, komora, loggia.

Energeticky je byt veľmi úsporný (Energetický certifikát ...). Podlahové kúrenie na oboch poschodiach a ohrev teplej vody zabezpečuje plynový kondenzačný kotol. V danej lokalite je plyn zavedený do novostavieb výnimkou. V letných horúcich dňoch zase príjemne schladí klimatizačná jednotka. 

Byt je vkusne farebne a materiálovo zladený. Kuchyňa s oknom a priamym denným svetlom  je snom každého kuchára.  Veľmi poteší kvalitný digestor s odvetraním von. Zabudované spotrebiče ako chladnička s mrazničkou, teplovzdušná rúra, umývačka riadu a plynová varná doska sú ako nové. 

Priestranná obývačka s množstvom svietidiel spolu s jedálenským kútom vytvára príjemnú rodinnú atmosféru. Vo všetkých izbách na poschodí sú vstavané skrine.

Na oknách sú vonkajšie rolety a sieťky proti hmyzu. 

Záhrada je krásne upravená, so sviežim trávnikom, netradičnou skalkou, aj malým záhonom na zeleninu. Automatická závlaha je pozdĺž celého pozemku. Zhruba v strede záhrady je veľký altánok s osvetlením, perfektný k dokonalej grilovačke. Súčasťou je aj malý sklad s chladničkou. 

Pred domom pohodlne zaparkujete dve autá. Bezpečie domova ochráni alarm. 

Rodinný dom je realizovaný v novej zástavbe radových rodinných domov  v severnej časti obce. Najrýchlejší prístup po Vinohradníckej ulici z Bratislavy. 

V obci je kompletná občianska vybavenosť. A to najmä: OC s Billou, dvoje potraviny, pizzéria (http://www.pizzaladolcevita.sk/menu.html), bankomat v budove  obecného úradu, rímskokatolícky kostol (https://faramiloslavov.sk/), základná škola (http://www.zsmiloslavov.sk/skola/kto-sme/), dve škôlky (http://www.zsmiloslavov.sk/skola/kto-sme/, štátna a súkromná (https://www.littleus.sk/), futbalové ihrisko, lekár pre dospelých (http://www.medilip.sk/), lekár pre deti a dorast (ul. Astrová 1), zmrzlináreň a poriadna dedinská krčma.

Cena mezonetu je 199.000,- EUR

Radi Vás uvidíme na obhliadke, ale predtým si nezabudnite pozrieť našu 3D prehliadku na:

https://my.matterport.com/show/?m=GpGhyMhyvYD

 

 

3D scan

Kontakt

Ing. Alexander Chovan

tel: +421948704488 

e-mail: achovan@alvereal.sk


moja_hlava

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF