Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


3 izbový Šancová - PREDANÉ

 centrum mesta - oproti budove YMCA

 uzavretý dvor s parkovaním pre rezidentov

 vlastné podlahové kúrenie

 veľká kúpeľňa

 výťah

 

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 3 - izbový byt na Šancovej ulici vo výbornej lokalite Bratislava - Staré mesto, oproti budove YMCA s kompletnou občianskou vybavenosťou.  Nachádza sa na 4/5 poschodí v mestskom tehlovom bytovom dome z roku 1930, ktorý prešiel kompletnou modernizáciou, akou je zateplenie, fasáda, rozvody, vchody, interiér domu a pribudol aj nový výťah. Rekonštrukcia bola vykonaná v roku 2017.

Byt taktiež prešiel celkovou rekonštrukciou: nové priečky, omietky, podlahy, el. rozvody, voda, znížené stropy, okná, interiérové dvere, bezpečnostné vchodové dvere, kúpeľňa, WC, plastové okná s vonkajšími elektrickými hliníkovými žalúziami, vlastný plynový kotol Protherm s termostatom (podlahové kúrenie a radiátory + ohrev TÚV). V roku 2017 sa vykonala zmena dispozície bytu, nová Ytong priečka, betónovanie a osadenie novej vinylovej podlahy do obývačky a pracovne, nová kuchyňa so spotrebičmi a potrebné el./vod. práce. V roku 2018 bola nainštalovaná nová vaňa, menšie úpravy v spálni a svetlá.

Dispozícia bytu: - veľká spálňa s manželskou posteľou (21m2) - detská izba/pracovňa (10m2) - obývačka spojená s kuchyňou (19 m2) - priestranná kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútoma  priestorom pre práčku a sušičku  (9m2) - samostatné WC (1,25 m2) - botník/kumbál (1,25m2) - chodba (8m2) - murovaná pivnica v suteréne bytového domu (6,4 m2). Celková výmera je 76,57 m2.

Byt je orientovaný na Šancovú ulicu (severozápad) s výhľadom na Kamzík.

Predáva sa zariadený s novými spotrebičmi v kuchyni.

Veľkým benefitom je vnútorný dvor s ihriskom a parkovaním pre rezidentov so vstupom na čip. 

Náklady na bývanie sú nízke vďaka vlastnému kotlu. Pre 2 osoby: Správca 136€ (z toho 76€ je fond údržby a opráv) + plyn a elektrina.

Poďte sa s nami pozrieť z pohodlia Vášho domova na virtuálnu 3D prehliadku:

https://my.matterport.com/show/?m=vWL4fDxMMA7

Financovanie je možné aj na hypotekárny úver, ktorý Vám vybavíme grátis. 

Celková cena bytu je 220.000,- EUR.

3D scan

Kontakt

Ing. Alexander Chovan

tel: +421948704488 

e-mail: achovan@alvereal.sk


moja_hlava 

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF