Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


3 IZBOVÝ BYT V PERLE RUŽINOVA - PREDANÉ

 výborná lokalita

 občianska vybavenosť

 možnosť parkovacieho miesta

 

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Perle Ružinova - rezidenčná veža Platinum na Kaštieľskej ulici v Bratislave - Ružinov. 

Byt sa nachádza na 3/16 p.. K dispozícii 2x výťah. Celková výmera bytu je 80,88 m2, z toho 6,13 m2 je lodžia. Byt je orientovaný na S - SZ čo je výhodou hlavne v letných horúcich mesiacoch. 

Dispozícia: predsieň, obývačka spojená s kuchyňou so vstupom na lodžiu, kúpeľňa spojená s WC, druhé samostatné WC, komora, dve samostatné izby.

Štandard a vybavenie: bezpečnostné dvere, plávajúce podlahy v izbách a nachodbe, dlažba v kuchyni, kúpeľni a WC, trojkomorové plastové okná, kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, omietky, stierky, šatníková skriňa v chodbe, 2x rolldor v izbe, jedálenský stôl so stoličkami, práčka v kúpeľni, regále v komore. Kúrenie samostatné cez výmenník tepla s termostatom. Predpríprava na vonkajšie žalúzie s elektrickým ovládaním. Rozvody ethernetové v každej izbe.  

Občianska vybavenosť: priamo v bytovom dome banky, Tesco, očná optika, Sushi house, Pizza Dominos, bar, cukráreň, fitko, lekáreň, ambulancia praktického lekára, 200m Lidl, počas dňa verejná garáž na 2h zadarmo, ZŠ Mierová 300m, Gymnázium Tomášikova 200m, Miestny úrad Ružinov 200m.  

Perla Ružinova je prestížny polyfunkčný komplex na európskej úrovni, určený na bývanie i podnikanie. Táto kvalitná novostavba je situovaná na lukratívnom mieste v širšom centre Bratislavy, len 5 minút autom od centra, na rozhraní atraktívnej mestskej časti Ružinov a romantického starého Prievozu.

Spolu s bytom je možné zakúpiť podzemné parkovacie státie za 20.000,- EUR.  V prípade, že nebudete chcieť kupovať parkovanie, je možnosť aj prenajať. 

Cena bytu: 270.000,- EUR vrátane všetkých poplatkov.

V cene bytu je zahrnuté poradenstvo od špičkového hypotekárneho poradcu. 

Videoprehliadka

3D scan

Kontakt

Ing. Alexander Chovan

tel: +421948704488 

e-mail: achovan@alvereal.sk


moja_hlava

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF