Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


3 IZBOVÝ BYT NA KOMÁRNICKEJ ULICI - PREDANÉ

 obľúbená lokalita

 krásny výhľad

 slnečný

 klimatizácia

 logiia a balkón

Popis nehnuteľnosti

3 izbový byt na Komárnickej ulici v Bratislave

Ponúkame Vám 3 izbový byt na Komárnickej ulici v Bratislave, ktorý sa nachádza na 8. poschodí z 9. Byt je v pôvodnom stave, no ponúka nádherný výhľad, balkón a zvlášť zasklennú loggiu, kde si môžete vychutnať kávu s panorámou mesta. Výmera bytu je 66,30 m2 z toho plocha balkóna je 1,35 m2, plocha loggie je 2,94 m2 a plocha pivnice je 1,53 m2.

Byt disponuje pivnicou a výťahom, čo zaručuje pohodlné bývanie. Dom je zateplený, čo znamená nižšie náklady na bývanie, ktoré sú len 170 eur/mesiac, čo je výhodné pre každého, kto hľadá lacné bývanie v Bratislave. 

Horúce letá príjemne schladíte výkonnou klimatizáciou.

Ak hľadáte byt v Bratislave s nádherným výhľadom, balkónom a nízkymi nákladmi na bývanie, neváhajte a kontaktujte nás. Tento byt je pre Vás ideálnou voľbou.

 

CENA bytu: 190.000,- EUR.

Pre viac informácií ma prosím kontaktujte:

Realitný maklér: Ing. Alexander Chovan

Tel: + 421 948 704 488

Realitná kancelária ALVE real, s.r.o. je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

 

3D scan

Kontakt

Ing. Alexander Chovan

tel: +421948704488 

e-mail: achovan@alvereal.sk


moja_hlava

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF