Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


3 IZBOVÝ BYT FÁNDLYHO ULICA - PREDANÉ

 výborná lokalita

 slnečný

 zariadený

 kvalitná stavba   

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3 izbový byt  na Fándlyho ulici v Senci. Bytový dom kolaudovaný v roku 2013.

Byt je situovaný na 3/3 poschodí s 2x loggiou. Výmera bytu je 75,71 m2 + 2 x4 m2 loggie. V dome je výťah. 4 byty na poschodí.

Dispozícia: veľká vstupná hala, obývačka spojená s kuchyňou, spálňa, izba, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, loggioa z obývačky a loggia z izby.

Výhody: klimatizácia, dva veľké svetlíky v hale a obývačke, nízke nájomne - 150,- EUR/2 osoby/mes., odkladací priestor uzamykateľný pred bytom, veľa úložného priestoru (vstavané skrine).

Byt sa predáva zo zariadením, alebo podľa dohody.

Lokalita: Fándlyho ulica je v blízkosti Slnečných jazier, v tichej časti. V blízkom okolí je všetka potrebná občianská vybavenosť ako obchody, škola, škôlka, športoviská. Bytový dom susedí so zástavbou rodinných domov.  Parkovanie bezproblémové. 

 

Cena: 225.000,- EUR

 

Pre viac informácií ma prosím kontaktujte:

Realitný maklér: Ing. Alexander Chovan

Tel: + 421 948 704 488

Realitná kancelária ALVE real, s.r.o. je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

3D scan

Kontakt

Ing. Alexander Chovan

tel: +421948704488 

e-mail: achovan@alvereal.sk


moja_hlava

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF