Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


2izbový byt s balkónom a terasou v Zálesí - PREDANÉ

 samostatné kúrenie

 vlastné parkovacie miesto

 balkón a veľká terasa

 galéria

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj priestorovo nadštandardný 2-izbový byt  na Malinovskej ulici v Zálesí len 10 km od Bratislavy.

Dispozícia: Dominantou bytu je veľká obývačka s kuchyňou (31 m2) a galériou (12 m2) zastrešujúcou celú kuchynskú a jedálenskú časť. Na ňu sa vychádza dreveným točitým schodiskom. Priamo z nej je vstup na terasu (18 m2). Vedľa kuchynskej linky je praktická komora (1,43 m2). Pri vstupe do bytu sa nachádza samostané WC (1,17 m2). Za obývačkou je spálňa so šatníkom (14,28 m2). Vedľa spálne je kúpeľňa s vaňou (4,82 m2). Na balkón (5,35 m2) sa vychádza z obývačky. Celková úžitková plocha je 88 m2

Zariadenie a vybavenie: okná sú plastové s izolačným dvojsklom, vstupné dvere bezpečnostné, plné, hladké osadené v oceľovej zárubni, interiérové dvere sú jednokrídlové, dyhované, rámové s plnou výplňou, podlahy v izbách, kuchyni a na galérii sú laminátové parkety, v kúpeľni, WC a pri vstupe dlažba, kuchynská linka na mieru, so vstavanými spotrebičmi (elektrická rúra, plynová varná doska, umývačka riadu) a samostatne stojacou chladničkou, digestorom a mikrovlnkou, v spálni je vstavaný rolldor, v kúpeľni je vaňa a umývadlo s priestorom pre práčku, na balkóne je rozťahovacia markíza, v komore je  umiestnený plynový kotol  na kúrenie a príravu TÚV. 

Bytový dom: dvojpodlažný, s tromi bytovými jednotkami, kolaudovaný v roku 2006, napojený na inžinierske siete - vodovod, kanalizácia, elektrika a plyn. Dom je zateplený. Strecha je pultová s betónovou krytinou. 

Parkovanie: Parkovacie státie je hneď pred domom. Pohodlne sa tam zmestí jedno auto a jedna motorka/skúter.

Lokalita: Bytový dom je situovaný v centre Zálesia, hneď vedľa kultúrneho domu, priamo pri autobusovej zastávke a vedľa potravín. 

Cena: 139.900,- EUR.

3D scan

Kontakt

Ing. Alexander Chovan

tel: +421948704488 

e-mail: achovan@alvereal.sk


moja_hlava

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF