Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


2,5 IZBOVÝ BYT NA VAJNORSKEJ ULICI

  výborná poloha

 tichý vnútroblok s vlastným dvorom

 balkón

 komora

 garáž

 klimatizácia

 

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj vyhľadávaný 2,5 - izbový byt v lokalite Bratislava - Nové Mesto, na Vajnorskej ulici, o výmere 60,84 m2 + 17 m2 pivnica, na 4/5p., bez výťahu (naplánovaná výstavba výťahu), s balkónom (1,28 m2), po kompletnej rekonštrukcii: nová kúpeľňa so sprchovacím kútom, nová kuchynská linka, plávajúce podlahy, rozvody elektriny, pl. okná, rolldor, interiérové dvere, KLIMATIZÁCIA. Byt je slnečný orientovaný na juhozápad. Bytový dom je tehlový. Je možnosť kúpiť spolu s bytom aj GARÁŽ s montážnou jamou, ktorá je 150 m vzdialená.

K výbornej občianskej vybavenosti okolia patria potraviny Lidl, Kaufland, základná škola, materská škola, lekáreň, reštaurácie, kaviarne, mestský park s jazierkom a športoviskami, detské ihrisko, jazero Kuchajda a Štrkovec, obchodné centrum Centrál a Vivo, Národné tenisové centrum, posilňovňa, bedminton, Národný futbalový štadión, zimný štadión, plaváreň, banka, MHD...

Cena: 214.000,- EUR.

Cena garáže 30.000,- EUR.

Pre viac informácií ma prosím kontaktujte:

Realitný maklér: Ing. Alexander Chovan

Tel: + 421 948 704 488

Realitná kancelária ALVE real, s.r.o. je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

3D scan

Kontakt

Ing. Alexander Chovan

tel: +421948704488 

e-mail: achovan@alvereal.sk


moja_hlava

Alexander Chovan


Alexander Chovan

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF