3 izbový byt na Vajanského nabréží

Bývanie pri Dunaji

Historické centrum

 

 

výborná poloha

orientácia do tichého dvora

priestraný

 

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám na predaj 3 izbový byt v centre Bratislavy na Vajanského nábreží v 5 poschodovom bytovom dome (z roku 1921) v historickom jadre Bratislavy.

Byt sa nachádza na prízemí. Celková podlahová plocha je 110,88 m2. Orientovaný je do vnútrobloku, výhľad z okien je do dvoch dvorov.

Dispozičné riešenie: 2 samostatné spálne a prechodná obývačka, kúpeľňa, samostatné WC,  kuchyňa s kuchynskou linkou, elektrickou rúrou a elektrickou varnou doskou a umývačkou riadu, komora, v suteréne 2x pivnica (28,64 m2).

Rekonštrukcie: samostatné kúrenie plynovým kotlom, nové radiátory, plastové okná, repasované parkety, dlažba, nové interiérové dvere a zárubne, vchodové bezpečnostné dvere Sherlock, murovaná kúpeľňa s obkladom, rohovou vaňou a kúpeľňovým nábytkom, samostatné WC so zabudovaným systémom Geberit a umývadlom, omietky a stierky.

Poloha a občianska vybavenosť: Nehnuteľnosť sa nachádza na južnom okraji historického jadra Bratislavy, hneď oproti Slovenskému národnému múzeu a Osobnému prístavu, neďaleko Šafárikového námestia. Všetka občianska vybavenosť je vzdialená do 10 minút pešej chôdze. MHD pred bytovým domom.

Cena: 260.000,- EUR

 

 

Fotogaléria

Kontakt

Kontakt

Ing. Alexander Chovan

tel: +421948704488 

e-mail: achovan@alvereal.sk


moja_hlava

Kontaktný formulár